Novinky

obrázek
28.8.2014

GT Academy

GT Academy si vybralo Josef Krále za jednoho ze svých ambasadorů pro program na podporu talentovaných jezdců rekrutujících se z řad hráčů na konzoli PlayStation. Nejlepší z nich se nominují do setkání, kde jezdce čeká náročný program v podobě přípravy nutné k podání kvalitního výkonu v rámci závodního kempu. Nejlepší účastník získává sezónní kontrakt pro účast v okruhových závodech za podpory Nissan a Sony.

obrázek
28.8.2014

CERTINA

Josef je vášnivým fanouškem hodinek a sám je majitelem mnoha zajímavých kusů. Jelikož je značka CERTINA historicky spjata s motorsportem, nemohla být volba amabasadora pro český trh snažší. Josef se role s radostí zhostil a jeho fanoušci i fanoušci značky CERTINA se s ním mohli setkat v rámci promoakcí zejména v souvislosti s největší prodejnou hodinek ve střední Evropě – KOSCOM.

obrázek
28.8.2014

Korporace

Díky svým zkušenostem je Josef jedním z mála českých jezdců, kteří jsou schopni část svého know-how předat svým svěřencům v rámci dlouhodobého intenzivního koučingu. Jedná se o komplexní vedení přípravy jednotlivce ať již na závodní dráze nebo i mimo ni. Těchto služeb pravidelně využívá taktéž korporátní klientela, která vyhledává neobyčejné zážitky pro jejich významné obchodní partnery a klienty.